350021
Seagate Momentus Thin 500GB SATA-300 2.5" inch.
17 Producten op voorraad
€27,00
€27,00
Seagate Momentus Thin 500GB SATA II 5.400rpm 2.5'' (Refurbished)
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: 0478-206973
offerte@hpdesktop.nl
[email protected]
17 Producten op voorraad
350021
Refurbished
Seagate Thin 500GB 2.5" 5400rpm SATA Gb/s 16MB, Momentus. Opslagcapaciteit harde schijf 500 GB SATA II, Rotatiesnelheid 5400 RPM. Typisch stroomverbruik: 1,3 W. Hoogte 7 mm
| Merk : | Seagate Momentus Thin |
| Model : | ST500LT012 |
| Opslag : | 500GB |
| Hardeschijf bus (intern) : | SATA-300 |
| Harde schijf-interface : | SATA |
| Rotatiesnelheid harde schijf : | 5400rpm |
| Harde schijf, omvang : | 2.5" |
| Soort apparaat : | Vaste schijf - intern HDD |
| Transfersnelheid interface harde schijf : | 3 Gbit/s |
| Grootte buffergeheugen : | 16 MB |
| Gemiddelde vertraging : | 5.6ms |
| Hoogte : | 7mm |
| Garantie : | 12 maanden |
| EAN : | 0200002768742 |
